Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Perde Temizliği Onarım Bakım Hizmetlerimiz

Tüm perde yıkama çeşitleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Perde Temizliği Hizmetlerimiz

Stor Perde Yıkama

perde temizliği

Perde Merkezi olarak her türden stor perdelerinizi büyük bir titizlik ve hijyenik olarak yıkamaktayız ve her stor perde için özel ve temiz su ile temizlik işlemi yapılmaktadır…

Devam

Tül Perde Yıkama

tül perde temizliği

Tül perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız tül perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda…

Devam

Kumaş Perde Yıkama

kumaş perde temizliği

Kumaş perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi veya teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız kumaş perde yıkama…

Devam

Zebra Perde Yıkama

zebra perde temizliği

Perde Merkezi zebra perde temizliği konusunda istanbul’da 1.sınıf hizmet vermektedir zebra perde bildiği gibi yıkaması çok zahmetli ve uzun süren bir işlemden..

Devam

Rustik Perde Yıkama

rustik

Rustik Perde yıkama uzmanlık gerektiren özel bir işlemdir ve her perdenin kendi içerisinde temizlik yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar uzmanlar tarafından iyi bilinir..

Devam

Keten Perde Yıkama

keten

Keten perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız keten perde temizliğinde..

Devam

Kadife Perde Yıkama

kadife

Bu tür perdeler güneş ışığından ve soğuktan koruduğu için evlerimizde sıkça kullandığımız bir perde çeşididir. Kadife perde temizliği yumuşak dokusu ve içerisinde pamuk bulundurması..

Devam

Tafta Perde Yıkama

tafta

Tafta Perde yıkama uzmanlık gerektiren özel bir işlemdir ve her perdenin kendi içerisinde temizlik yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar uzmanlar tarafından iyi bilinir ve yıkama teknikleri..

Devam

Japon Perde Yıkama

japon

Japon perde temizlik hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımla hizmet veren firmamız japon perde temizlik hizmetinin yanı sıra..

Devam

İpek Perde Yıkama

ipek

Perde Merkezinde yıkanacak olan İpek Perdelerinizin ücretsiz ekiplerimiz tarafından montajı yapılır. Talimatlarına uygun şekilde İpek Perdeleriniz DEFORME edilmeden yıkanır..

Devam

Fon Perde Yıkama

fon

Fon perdeleriniz kuru temizleme veya sanayi tipi elmas kazanlı makinelerde zarar görmeden yıkanır. Kumaşın özelliğine göre temizlenir ve ekibimiz tarafından yerine montaj işlemi yapılır..

Devam

Jaluzi Perde Temizliği

jaluzi temizliği

Jaluzi perdelerin kendi içlerinde çeşitleri vardır. genelikle kumaş, ahşap ve metaldir. Her bir çeşit jaluzi perde farklı olduğu için temizlik işlemleri de farklı olmaktadır..

Devam

Perde temizliği firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Perdeleriniz Perde Merkezi ve Perde Temizliği Tesislerinde her şeyden önce şu aşamalardan geçmektedir:

Eğitimli personelimiz tarafından ücretsiz servisimiz ile ev ya da ofisinize gelerek perdelerinizi yerinden söküyoruz.

Metraj hesabıyla temizlik fiyatını sizlere bildirip makbuz veya fiş karşılığında perdelerinizi teslim alıyoruz.

Yıkama işlemlerinden geçtikten sonra yırtık, sökük varsa giderildikten sonra personellerimiz tarafından yeniden yerine montajı yapıyoruz.

Ayrıca Maksimum 3 gün içinde perdelerinizin ücretsiz servisimiz ile yerinizde perdelerinizin montajı yapılır.

Özellikle Firmamız müşterilerinin perdelerini temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarla hizmetini sürdürmektedir.

Zümrüt Temizlik yıkama tesislerinde ayrıca perdeleriniz için kullanılan son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz.

Sonuç olarak her türlü perdeleriniz yıkama veya sökme takma işleminde yaşanan defermasyona karşı garantili olarak yıkanır.

HEMEN ARAYIN