Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 840 01 02

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Kurumsal Perde Yıkama hizmetimizde.

Belirlediğiniz gün ve saatte isterseniz mesai saatlerinden sonra gelerek perdelerinizi yıkayabiliriz.

kurumsal perde yıkama

Kurumsal Perde Yıkama

Perde temizliğinde her bir perdenin kendi yapısına ve ihtiyaçlarına yönelik bir özen gerektirdiğine inanan firmamızda, Perde çeşitlerinin hepsine ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet gösterilmektedir.

Perde Merkezi Yıkama ve Tamir Hizmetleri otuz yılı aşkın tecrübesi ve her biri işinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle İstanbul’daki Kurumsal Şirketlere ve evlere yönelik kurumsal perde yıkama, tamiratı ve montaj hizmeti vermektedir.

Temizleme sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden modern tesisimizde son teknoloji halı, perde, koltuk,yatak ve yorgan yıkama, toz alma, sıkma, kurutma ve paketleme makineleri kullanılmakta, her bir halıya ayrı özenin gösterilmesine olanak sağlayacak kadar geniş yıkama ve kurutma alanları bulunmaktadır.

Restoran perde yıkama

restoran perde yıkamaRestoran perdeleri sık sık kirlenir. Gün içinde sürekli kullanımı olan restoran perdeleri restorandın prestiji ve güvenilirliğini etki eder. Kirli ya da kötü kokan bir perdenin yanında kimse oturup yemek yemek istemez..

Devam

Otel perde yıkama

otel perde yıkamaİstanbul genelindeki otel perde yıkama garantili yapıyoruz. Firmamızın profesyonel perde temizleme hizmetleri içerisinde otel perdesi temizleme ve montaj hizmeti de vermektedir. Otel perdesi temizliği ve montajı..

Devam

Plaza perde yıkama

plazaPlaza Perde yıkama temizlik sektörünün en önemli alanlarından biri olan plazalar düşünüldüğünde temizlik son derece dikkatli bir şekilde yorumlanmalıdır. Zira günlük ziyaretçi sayısı ve olası iş bağlantıları..

Devam

Şirket Ofis perde yıkama

ofis perde yıkamaOfis perde yıkama ise aynı yöntemle ile yapılmaktadır. Belirlediğiniz gün ve saatte isterseniz mesai saatlerinden sonra gelerek perdelerinizi yıkayabiliriz. Perdeniz uygun önerilen temizleme biçimiyle yıkama işlemi..

Devam

Spor merkezi perde yıkama

spor salonuDüzenli perde yıkatmanız önemlidir çünkü müşterileriniz temiz ve düzenli alanlarda spor yapmak istiyor ve  düzenli temizlik işletmenize prestij kazandıracak ve daha çok müşteri kazanmanızı sağlar..

Devam

Kafe perdesi yıkama

kafe perde yıkamaKafe perdeleri sık sık kirlenir. Gün içinde sürekli kullanımı olan kafenin perdeleri kafenizin prestijini ve güvenilirliğini etki eder. Kirli ya da kötü kokan bir perdenin yanında kimse oturup vakit geçirmek istemez..

Devam

Resmi daire perde yıkama

resmi daireResmi Daire perde yıkama ise aynı yöntemle ile yapılmaktadır. Belirlediğiniz gün ve saatte isterseniz mesai saatlerinden sonra gelerek perdelerinizi yıkayabiliriz. Perdeniz uygun önerilen temizleme biçimiyle yıkama işlemi..

Devam

Belediye perde yıkama

belediyeBelediye perde yıkama ise aynı yöntemle ile yapılmaktadır. Belirlediğiniz gün ve saatte isterseniz mesai saatlerinden sonra gelerek perdelerinizi yıkayabiliriz. Perdeniz uygun önerilen temizleme biçimiyle yıkama işlemi..

Devam

HEMEN ARAYIN